Benefietmiddag
A.s. 12 November is er een benefietmiddag
De doneer thermometer wordt overigens handmatig aangepast, als u doneert zal dat niet direct te zien via deze thermometer.
ten name van Stichting Uit de rolstoel
(daarmee bespaar je ons de IDEAL kosten,
laat ook even een reactie achter zodat we je even persoonlijk kunnen bedanken)
30 okt. 2017 19:00
A.s. 12 November is er een benefietmiddag
2 okt. 2017 09:30
Weer een mooie opdracht voor de Stichting!
17 sep. 2017 19:10
Een mooie zonnige dag!
14 sep. 2017 13:42
Of ik even naar t' Hof kan komen Georgette heeft een verrassing en een verhaal voor me.
11 sep. 2017 15:37
Spannend en leuk !
10 aug. 2017 15:03
Chantal Straver kwam ik tegen tijdens het collecteren bij de Markthal, dat maakt zo'n dag goed. Het is moeilijk om aan mensen geld te vragen het is weliswaar om MS te verslaan en beter te worden. Het is fijn dat er ook zoveel mooie gesprekken zijn ontstaan. Dat geeft me weer energie!
Reactie plaatsen
Reacties
Beste Gregory,
Onlangs is mijn beste vriend ook behandeld tegen RRMS met HSTC.
Het gaat ontzettend goed met hem. Ondanks het met hem goed gaat, blijft dit een probleem in onze wereld. Een probleem van ons allen.
Ik hoop dat mijn donatie je opweg mag helpen naar een toekomst waarin je weer kunt dansen met je partner. Ik hoop ook dat jij een succesverhaal mag worden, wat de noodzaak van deze behandelingen in ons land in een stroomversnelling doet komen.
Heel veel succes!
HG, Raphael
Beste Greg,
Ik hoop dat u met mijn donatie een stapje dichterbij bent, ik wens u heel veel sterkte en kracht toe.
Groet Laurinda
De ideallink doet het niet meer maar ik zal handmatig overmaken
Voor een dergelijk goed doel steun ik je graag. Ik hoop dat vele personen maar zeker ook bedrijven zullen volgen.
Ontzettend bedankt! Het is voor ons niet in woorden te beschrijven we zijn je heel erg dankbaar!
Ik moet nu echt bij komen van de drukke week collecteren, dit zijn de mooie kanten van deze dagen. De mensen die we hebben mogen ontmoeten en de steun die we krijgen, gesprekken die ontstaan en tips uit onverwachte hoeken. Dank daarvoor!!!
Ontzettend bedankt voor je steun, afgelopen zondag was onze laatste collecte dag we waren moe en hadden een muffin gekocht voor ons zelf een kleine traktatie voor wat we bereikt hadden. We waren erg op van de intensieve dagen. Op weg naar huis terwijl de collecte bussen al weggestopt waren kwam je ons geld geven, wat ontzettend aardig, lief, wat mooi dat iemand dat doet. Dat voelt echt als een steun in de rug. Nu je benadering en tips je reactie en dit, het betekend heel veel voor ons!
Heel erg bedankt voor nogmaals een donatie, ik probeer de juiste woorden te typen maar weet niet goed hoe, wij zijn je heel erg dankbaar!
2 reacties vanwege een storing op de website, gelukkig inmiddels opgelost
excuses daarvoor.
Dubbel dankbaar dat zeker! :-)
Gregory, ik zag je laatst in de metro met het bordje voor de stichting waardoor ik geïnspireerd raakte om te doneren. Heel veel succes met het behalen van je doel!
Heel erg bedankt voor je lieve woorden en je donatie!
Uw donatie is goed ontvangen en zal zo snel mogelijk aangepast worden op de website (dat gebeurd handmatig), deze week gaan we eerst nog even flink aan de slag met collecteren :-). Nogmaals heel erg bedankt!
Greg, verzamel al je moed en probeer Spanje te halen!!!! Hannie
Ik hoop dat je je doel zult bereiken. Ik heb aan m’n belofte gehouden en heb een donatie achter gelaten. Succes met je nieuwe printer. 😉💪🏼
Heel erg bedankt voor jouw lieve woorden! Daar ga ik zeker heel erg hard mijn best voor doen!
Op naar het streefbedrag! Ik gun je het zo erg! Groetjes Esther